+37744100242 info@loris.al

Për çdo blerje Online 10%! ZBRITJE

Mini Shportë

MIHONA SHORT

19.00 TVSH është e Përfshirë

MATERIALI: 32% POLIESTËR, 68% KOTON

MUNDËSI NDRYSHIMI

Të gjitha produktet mund të ndryshohen (numri, ngjyra dhe modeli) në dyqanet tona brenda 7 ditëve.

DËRGESA BRENDA 24-48 ORËVE

Të gjitha dërgesat arrijn brenda 24-48 Orëve gjatë ditëve të punës.

OFERTA - Blej 1 10% - Blej 2 20%
1 17.10
2+ 15.20
SKU: 13820 Categories: , ,
x

Ne përdorim cookies për t'ju dhënë përvojën më të mirë në internet. Duke pranuar cookies në përputhje me politikën tonë të cookie-t.