+37744100242 info@loris.al

Për çdo blerje Online 10%! ZBRITJE

Mini Shportë

Save $9.50

JEJITAS T/S

19.00 9.50 TVSH është e Përfshirë

MUNDËSI NDRYSHIMI

Të gjitha produktet mund të ndryshohen (numri, ngjyra dhe modeli) në dyqanet tona brenda 7 ditëve.

DËRGESA BRENDA 24-48 ORËVE

Të gjitha dërgesat arrijn brenda 24-48 Orëve gjatë ditëve të punës.

Pastro
SKU: 13860 Category:

Inforamcione shtesë

Madhësia

, , , , ,

Ngjyra

, , ,

x

Ne përdorim cookies për t'ju dhënë përvojën më të mirë në internet. Duke pranuar cookies në përputhje me politikën tonë të cookie-t.